США залишили "ВКонтактє" та київську "Петрівку" в чорному списку

Четвер, 22 грудня 2011, 17:08

Торгове представництво США опублікувало черговий чорний список найбільших піратських ресурсів, ринків і майданчиків.

Як свідчать дані представництва, якщо говорити про Росію, то зі списку виключений Савеловський ринок у Москві, тоді як єдиною соціальною мережею у списку, що включає як онлайнові, так і стаціонарні ринки, є ВКонтактє.

"Соціальні медіа широко використовуються у законних цілях. Тим не менше, деякі з них можуть полегшити несанкціонований доступ до ліцензованих матеріалів", - сказано в повідомленні.

ВКонтактє торгове представництво США характеризує як російський сайт, який нібито дозволяє користувачам забезпечити доступ до потрібних матеріалів, і який останнім часом входить до числа чотирьох найбільш відвідуваних сайтів у Росії та 40 - у світі.

Водночас, у піратському списку США залишається київський ринок Петрівка - торгове представництво називає його місцем, де як мінімум триста точок торгують піратськими товарами, зокрема, музикою, іграми, софтом, одягом і навіть взуттям.

Також у списку залишився і біторент трекер Demonoid, який базується в Україні.

Він, як зазначають американці, потрапляє до ТОП-300 найбільш відвідуваних сайтів у США. Також повідомляється, що за рішенням мексиканських силовиків був заарештований адміністратор цього сайту.

korrespondent.net

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!