Клюєв планує залучити 20 "позабюджетних" мільярдів в енергозбереження

Середа, 14 грудня 2011, 19:44

Україна планує в 2012 році залучити в проекти з підвищення енергоефективності близько 19,5 млрд грн.

Про це заявив перший віце-прем'єр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"На реалізацію проектів з енергозбереження в 2012 році планується залучити близько 19,5 млрд грн. позабюджетних коштів", - сказав він.

За його словами, підвищення енергоефективності має стати найважливішою умовою надання будь-якої форми державної підтримки для підприємств.

Як повідомлялося, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження відібрало 175 проектів загальною вартістю 229 млн грн. для фінансування в рамках галузевої державної цільової програми.

За словами глава відомства Миколи Пашкевича, за бюджетні кошти будуть профінансовані три проекти впровадження когеніраціонних технологій, 25 проектів установки теплових насосів, 102 проекту установки систем електричного обігріву теплоакумуляційні, 45 проектів модернізації комунального господарства (в тому числі переклад котелень на біопаливо).

Кошти для фінансування заходів будуть частково виділені з держбюджету 2011 року, основна частина - з держбюджету 2012 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!