Кабмін розповів Єжелю, що його нова схема харчування - теж корупційна

Неділя, 11 грудня 2011, 10:52

Члени Кабінету міністрів виступили з різким засудженням ініціативи міністра оборони Михайла Єжеля дозволити йому провести харчування солдатів у 2012 році без тендера.

Кабмін розглядав дану ініціативу в зв'язку з листом міністра оборони президенту Віктору Януковичу та за дорученням останнього розібратися в ситуації, пише тижневик "Дзеркало тижня. Україна".

З жорсткою критикою пропозицій Єжеля виступили Андрій Клюєв та Сергій Тігіпко, їх підтримали й інші члени уряду.

"Єжель намагався перевести стрілки на Антимонопольний комітет, який нібито блокує його тендери. Реакція Василя Цушка була неприємною для міністра оборони: за інформацією СБУ, "ліва" фірма, яка заблокувала попередні торги, має прямий стосунок до керівництва тендерного комітету Міноборони.

Добив Єжеля заступник генерального прокурора Віктор Занфіров. Він заявив членам уряду, що в законопроект Єжеля закладено корупційну схему.

Після цього засідання міністр оборони вирішив провести свою ініціативу через парламент.

Законопроект, відхилений Кабміном, зареєстрований депутатом від Партії регіонів Олегом Надошею (№9339).

Раніше повідомлялося про відсторонення цьогоріч заступника міністра економіки Олександра Сухомлина та директора департаменту держзакупівель Мінекономрозвитку Віталія Абасова за погодженням "закупівлі в одного учасника", згідно з яким Міноборони дозволялося продовжити закупівлю послуг харчування для військовослужбовців без проведення тендеру.

Тоді екс-міністр оборони, народний депутат Анатолій Гриценко підрахував, що від такого рішення держбюджет України втратить на користь комерсантів 213 млн грн.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.