У Азарова проблеми з правим крилом. Потрібен мільйонний ремонт

Понеділок, 7 листопада 2011, 14:17

Кабмін замовив невідкладні роботи із запобігання руйнуванню конструкцій та проведення капітального ремонту приміщень правого крила Будинку уряду.

Про це повідомляє Вісник державних закупівель.

Заплановано ремонт 5 поверху та влаштування санвузлів на четвертому та третьому поверхах.

У закупівлі в одного у часника бере участь ТОВ "ВП "Побутрембудматеріали". Попередня ціна угоди - 1 295 000 грн.

Як сказано в обґрунтувальній записці, державним бюджетом 2011 року передбачені асигнування на проведення капітальних ремонтів об’єктів Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету міністрів України.

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів від 17.01.11р. № 44 для закупівлі невідкладних робіт із запобігання руйнуванню конструкцій та проведення капітального ремонту приміщень шостого та сьомого поверхів правого крила Кабміну були проведені двоступеневі торги.

З переможцем торгів, ТОВ ВП "Побутрембуд", укладено договір на суму 18 259 599,80 грн.

Застосування процедури у одного учасника на виконання робіт з капітального ремонту приміщень у Будинку Уряду по вул. М. Грушевського, 12/2 обумовлене тим, що під час проведення ремонтно-будівельних робіт пов’язаних із заміною дерев’яного перекриття на залізобетонну плиту, виникла необхідність відновлення опорядження приміщень п’ятого поверху правого крила Будинку уряду.

Також висновками Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, який при інструментальному спостереженні технічного стану комплексу споруд Будинку уряду України зафіксував розвиток процесу деформування основи будівлі Головного корпусу споруд Будинку уряду, сказано в документі.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!