Daimler замінить Maybach на Mercedes S-класу

Понеділок, 28 листопада 2011, 11:14

Німецький автомобілебудівний концерн Daimler AG вирішив припинити випуск автомобілів Maybach всього через 10 років після відродження марки у зв'язку зі скороченням продажів і недостатньою рентабельністю.

Про це заявив глава компанії Дітер Цетше в інтерв'ю Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Замість Maybach автовиробник буде розвивати люксову лінійку Mercedes S-класу - число моделей буде збільшено з 3 до 6 починаючи з 2013 року.

До цього часу Daimler продовжить випуск автомобілів Maybach.

За словами Цетше, керівництво вирішило, що "перспективи продажів для Mercedes краще, ніж для Maybach", передає "Інтерфакс".

В даний час Daimler продає близько 80 тис. автомобілів S-класу в рік, їх середня ціна в базовій комплектації - 91,85 тис доларів, за даними Wall Street Journal.

На думку Цетше, ці продажі в перспективі можна подвоїти.

Керівництво Daimler довго намагалося вирішити проблему Maybach, але відновити прибутковість марки так і не вдалося.

Усього в 2010 році по всьому світу було продано менше 200 автомобілів Maybach, і навіть значна ціна - 375,25 тис доларів в базовій комплектації - не допомогла Daimler повернути вкладені кошти.

Компанія Maybach була заснована в 1909 році Вільгельмом Майбахом, який до 1907 року був технічним директором Daimler-Motoren-Gesellschaft, і його сином Карлом.

Спочатку компанія називалася Luftfahrzeug-Motorenbau GmbH, однак з 1912 року була перейменована в Maybach-Motorenbau GmbH.

У перші роки Maybach спеціалізувалася на виробництві двигунів для дирижаблів "Цеппелін" і поїздів. Двигуни Maybach широко використовувалися в німецькій військовій техніці під час Першої і Другої світових воєн.

Перший експериментальний автомобіль Maybach з'явився в 1919 році, двома роками пізніше на Берлінському автосалоні була представлена модель, готова до запуску у виробництво.

Автомобілі Maybach, вироблялися з 1921 по 1940 рік, стали легендарними. Випуск автомобілів був припинений під час Другої світової війни.

Концерн Daimler-Benz придбав компанію Maybach в 1960 році. Daimler висловив намір відродити бренд ще в 1997 році, щоб конкурувати з такими люксовим марками, як Bentley і Rolls-Royce, оновлена лінійка моделей Maybach була запущена у виробництво з 2002 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!