Литвин купив нардепам ноутбуки по 11 тисяч за штуку

Понеділок, 28 листопада 2011, 10:26

Управління справами апарату Верховної ради за результатами тендерів 21 і 24 листопада уклало низку угод на придбання товарів та послуг на загальну суму 8,61 млн гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

ТОВ "КПІ-Сервіс" обрано постачальником 485 ноутбуків на загальну суму 5,49 млн гривень. Кожен комп’ютер вартістю 11,3 тис гривень має встановлену пам’ять не менше 4 Гб і діагональ монітора 23 дюйми.

Нагадаємо, днями голова парламенту Володимир Литвин повідомив про підтримку рішення про перехід Ради на електронний документообіг.

За його словами протягом однієї сесії на друк законопроектів йде 20 тонн паперу, а з врахуванням роботи, зарплати та експлуатації копіювальної техніки це коштує близько 400 тис гривень за одну сесію.

Протягом каденції ВР проводить 10 сесій. Тому друк законопроектів протягом цього часу коштує 4 млн гривень, що на півтора мільйони дешевше, ніж придбані ноутбуки.

Парламентська автобаза заплатить 63 тис гривень ПрАТ "Українська транспортна страхова компанія" за обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників 188 наземних транспортних засобів.

Застраховано іномарки Mercedes-Benz S 500, Volkswagen Phaeton, Toyota land cruiser, "Шкода Октавія", Volkswagen LT 35, "Опель Омега", "Тойота Камрі" 3.0 А/Т та інші.

Також управління справами Верховної ради за 2,70 млн гривень придбало у ТОВ "Компанія Глорія ЛТД" вузли та приладдя для фотокопіювальних апаратів і за 360 тис гривень замовило парламентському видавництву друкування бюлетенів, збірників, нормативно-правових актів тощо – 56 од., 2 од., 2500 од.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!