Уряд відкоригує держбюджет на 2012 рік

П'ятниця, 25 листопада 2011, 12:59

Кабінет міністрів перегляне макропоказники, закладені в проекті державного бюджету на 2012 рік, із урахуванням прогнозів Міжнародного валютного фонду.

Про це заявив перший заступник міністра фінансів Анатолій М’ярковський, повідомляє агентство УНІАН.

"Йде переоцінка прогнозів розвитку світової економіки. Прогнозується більш консервативна модель і темпи (розвитку). По Україні Міжнародний валютний фонд прогнозує 3,9% наступного року. Я думаю, ми підтримаємо ідею консерватизму і при доопрацюванні бюджету можемо переглянути прогнозні показники на 2012 рік з урахуванням оцінок світових фінансових організацій", - сказав він.

Як повідомлялося, 20 жовтня Верховна рада ухвалила в першому читанні проект державного бюджету на 2012 рік.

Держбюджет-2012 розрахований, виходячи з таких макропоказників: зростання ВВП – 5%, номінальний ВВП – 1,505 трлн грн., інфляція – 7,9%, індекс цін виробників – 9,4%.

14 листопада голова ВР Володимир Литвин повідомив, що Верховна рада планує розглянути законопроект про держбюджет на 2012 рік у другому читанні на початку грудня.

Світовий банк вважає за необхідне провести коригування параметрів проекту держбюджету України на 2012 рік, ґрунтуючись на більш консервативних макропоказниках.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!