Клюєв сподівається, що Коломойський та Григоришин встигнуть переписати документи

Четвер, 24 листопада 2011, 16:05

Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв заявляє, що ФДМ переніс конкурс з продажу 25% акцій "Київенерго" через невиконанням одним з претендентів (Полтаваобленерго) на участь в аукціоні конкурсних умов в частині надання про себе повних даних.

Про це повідомляє прес-служба Клюєва.

Вн висловив сподівання, що за додатковий час всі документи будуть надані.

"Уряд зацікавлений, щоб продаж відбулася прозоро, на конкурсних засадах та за реальною ціною", - заявив перший віце-прем'єр-міністр.

Як повідомлялося, Фонд державного майна відклав проведення конкурсу з продажу 25% акцій "Київенерго" з 25 листопада на 9 грудня для додаткової перевірки відомостей у поданих на конкурс заявках.

Заявки на участь в конкурсі з продажу 25% акцій "Київенерго" подали "Дтек", що належить СКМ Ріната Ахметова, і енергопостачальна компанія ПАТ "Полтаваобленерго", яка до недавнього часу була підконтрольна бізнесменам Костянтину Григоришину й Ігореві Коломойському.

Напередодні стало відомо, що Антимонопольний комітет залишив без розгляду заявку "Полтаваобленерго" як таку, що не відповідає вимогам законодавства про захист економічної конкуренції.

За даними комітету, при подачі заяви, зокрема, не були дотримані всі необхідні процедури в частині надання інформації про кінцевих власників обленерго.

Стартова ціна 25% акцій "Київенерго" затверджена в розмірі 432,305 млн гривень.

"Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

"Дтек" володіє 46,82% акцій "Київенерго", а державі належить 50% +1 акція компанії.

За даними Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку, Larva Investments Limited належить 25% акцій "Полтаваобленерго", Bikontia Enterprises Limited - 23,9%, UA Energy Distribution Holding Limited (усі - Кіпр) - 23,3%, ТОВ "Інвестиційна компанія "Бізнес-Інвест" (Дніпропетровськ) - 12,6%, ТОВ "Фрунзе-Флора" (Суми) - 12,4% акцій.

За даними учасників ринку, перші три компанії афільовані з підприємцем Костянтином Григоришиним, останні дві - з групою "Приват" Ігоря Коломойського.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!