Казахстан і Україна спільно випускатимуть Ан-140-100

Четвер, 24 листопада 2011, 13:57

ТОО "АероКЗ" (Казахстан) і ДАК "Антонов" (Україна) домовилися про створення в Казахстані спільного підприємства з випуску літаків Ан-140-100.

Відповідна угода була підписана у четвер в рамках казахстансько-українського бізнес-форуму в Астані, повідомляє агентство "Интерфакс".

Гендиректор літакобудівної компанії "АероКЗ" Володимир Куропатенко повідомив, що вартість проекту становить $150 млн з урахуванням будівництва злітно-посадкової смуги та інфраструктури випробувального аеродрому в Алма-Атинській області.

За словами Куропатенка, СП в 2012 році планує випустити 3 літаки, в 2013 році - 8 літаків, в 2014 році - 12 літаків.

"Потім в подальшому ми доведемо цей обсяг до 20 літаків щорічно", - сказав він.

Літак Ан-140-100 - модифікація турбогвинтового регіонального лайнера близькомагістрального повідомлення Ан-140, призначеного для пасажирських і пасажирсько-вантажних перевезень.

Крім того, в рамках бізнес-форуму у четвер була підписана угода між "Міжнародними авіалініями України" і казахстанською авіакомпанією "Скат" про встановлення спеціальних тарифів для пасажирів, а також меморандум між національною залізничною компанією "Казахстан Темір Жоли" і українсько-казахстанським СП "Казкомпрессормаш "про постачання компресорної техніки в 2012-2013 роках.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!