Nokia Siemens Networks звільнить 17 тисяч співробітників

Середа, 23 листопада 2011, 17:26

Виробник телекомунікаційного устаткування Nokia Siemens Networks скоротить 17 тис. робочих місць, щоб знизити операційні витрати на 1 млрд євро.

У компанії цей крок пояснюють необхідністю підвищення прибутковості, повідомляє портал "Дело".

"Потрібно робити дії, щоб підвищити нашу прибутковість і грошовий потік", - сказав виконавчий директор NSN Раджеев Сурі.

Як відомо, нині в компанії працюють близько 74 тис. осіб.

У 2010 році NSN повідомила про втрати в розмірі близько 1 млрд доларів, і продаж принаймні частини підприємства допомогла б Nokia, яка і без того має труднощі на мобільному ринку, скоротити збитки.

Проходила інформація про те, що переговори про продаж NSN велися з інвестиційними компаніями Gores Group, Platinum Equity, Kohlberg Kravis Roberts & Co. і TPG Capital.

Зрозумівши, що розраховувати на допомогу ззовні не варто, фінсько-німецький тандем прийняв рішення самостійно виводити своє спільне підприємство з мінусів, додатково вклавши кошти, про розмір яких поки не повідомляється.

Раніше стало відомо, що й материнська компанія Nokia Siemens Networks - фінська Nokia - має намір скоротити 3,5 тис. робочих місць і закрити завод в Румунії.

Тим часом аналітики прогнозують, що бренд Nokia піде з ринку вже у 2012 році.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!