Компанія Фірташа "засвітила" ціну на газ

Вівторок, 15 листопада 2011, 12:39

Комунальне підприємство Вінницької міськради "Вінницяміськтеплоенерго" 3 листопада уклало угоду з ПАТ по газопостачанню та газифікації "Вінницягаз" на постачання природного газу у листопаді 2011 року - грудні 2012 року.

Вартість угоди становила 365,22 млн гривень. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

За 203,97 млн. гривень придбано 155,8 млн. м3 газу для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням та релігійними організаціями.

Вартість тисячі кубометрів становила 1309 гривень.

За 161,24 млн. гривень придбано 35,42 млн. м3 газу для виробництва теплової енергії, яка споживається бюджетними установами та організаціями та іншими споживачами.

Вартість тисячі кубометрів становила 4552 тис гривень, або 569 доларів за тис. куб. м.

Ціна російського газу для України в четвертому кварталі 2011 року становить 400 доларів за тисячу кубометрів.

ПАТ "Вінницягаз" контролюється групою Дмитра Фірташа.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника" через відсутність альтернативи на придбання природного газу у іншого постачальника на території Вінницької області.

Неукладання або несвоєчасне укладання договорів з ПАТ "Вінницягаз" призведе до припинення/обмеження газопостачання підприємству з 1 листопада 2011 року.

Терміновість укладання договору пов’язана з тим, що "Вінницяміськтеплоенерго" повинно до 1 січня укласти договори з усіма абонентами, серед яких є державні підприємства, які також повинні оформити процедуру закупівлі теплової енергії за державні кошти.

Вартість газу в Україні регулюється Національною комісією з регулювання енергетики.

Граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб`єктів господарювання, для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів без урахування податку на додану вартість, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом затверджено на рівні 3382,00 грн  за 1000 м3.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!