Податкова міліція планує покінчити з Тимошенко до нового року

Понеділок, 14 листопада 2011, 16:15

Податкова міліція планує до кінця грудня передати до справу за обвинуваченням Юлії Тимошенко щодо діяльності ЄЕСУ.

Про це заявив перший заступник начальника Податкової міліції Анатолій Яковинець.

За його словами, слідчі більше не планують допитувати Тимошенко у СІЗО, оскільки вона "не співпрацює зі слідством" і відмовилася давати свідчення.

Яковинець також спростував інформацію захисту Тимошенко про те, що слідчі допитували її впродовж цілих днів у четвер і п’ятницю.

За його словами, слідчий перебував у камері 10 та 11 листопада "кожного разу по 10 хвилин, допоки тривало складення протоколу по відмову Тимошенко давати свідчення".

Яковинець сказав, що відповідні дії відбувалися з дозволу лікарів, а крім того Тимошенко відмовилася підписувати протокол про відмову давати свідчення – і це зробив за неї адвокат Сергій Власенко.

Представник Податкової міліції нагадав, що Тимошенко інкримінується, серед іншого, приховування ЄЕСУ валютної виручки на суму 165 мільйонів доларів та ухиляння від сплати податків на 47 мільйонів гривень.

Яковинець сказав, що у слідства достатньо матеріалів, які свідчать про особисту провину Тимошенко.

Зокрема, зараз лідер "Батьківщини" має ознайомитися з результатами почеркознавчої експертизи, яка свідчить по те, що Тимошенко сама підписувала деякі документи, а також економічної експертизи щодо заподіяння збитків на вказану суму.

"До кінця наступного місяця, якщо дозволять захист і прокуратура, ми закінчимо досудове слідство і передамо справу до суду – і в судовому засіданні ви все побачите, ми нічого не приховуємо", - заявив Яковинець.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!