МТС запровадив плату за підтвердження доставки SMS

Четвер, 10 листопада 2011, 10:03

Другий за кількістю абонентів оператор мобільного зв'язку "МТС-Україна" з 15 листопада почне стягувати зі своїх абонентів плату в розмірі 3 копійки за звіти про доставку коротких текстових повідомлень (SMS).

Про це компанія повідомила 8 листопада і "Урядовому кур'єрі", пише газета "Комерсант-Україна".

Згідно із повідомленням, плата стягуватиметься автоматично після відправлення всіх SMS, в тому числі безкоштовних, які входять в пакети.

Цю послугу можна буде відключити в меню налаштувань телефону.

У самій компанії заявляють, що плата вводиться для того, щоб обмежити користування сервісом.

"За останній час збільшилася як кількість користувачів SMS-послуг, так і їх активність, в результаті чого перевантажується мережа. Багато абонентів навіть не звертають уваги на звіти про доставку повідомлень, і зможуть відмовитися від них", - пояснили виданню у прес-службі МТС.

Втім, гендиректор компанії "Астеліт" (ТМ life:)) Олександр Баринов вважає, що SMS-центр такого великого оператора, як МТС, який справляється з більш ніж 100 млн повідомлень в новорічні свята, навряд чи відчуває серйозні перевантаження через звіти про доставку і вважає це скоріше способом підвищити доходи.

За даними МТС, її абоненти в першому півріччі 2011 року відправили понад 2 млрд SMS-повідомлень, що на 20% більше ніж за аналогічний період 2010 року.

Мобільні оператори оцінюють частку абонентів, які користуються сервісом звітів про доставку, в 60-70%.

Таким чином, введення плати за цю послугу могло б принести МТС близько 36 млн грн.. додаткового доходу, що становить 8% від виручки від SMS-послуг за перше півріччя або 0,6% від загальної виручки, відзначає видання.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!