Світовий банк дасть Азарову 300 мільйонів на ремонт каналізації

П'ятниця, 7 жовтня 2011, 10:28

6 жовтня 2011 року відбулася зустріч Мінрегіонбуду Анатолія Близнюка та директора Департаменту сталого розвитку Світового банку Пітера Томсона під час якої той пообіцяв виділити Україні 200-300 мільйонів доларів.

Вони обговорили питання реалізації спільного проекту "Розвиток міської інфраструктури", який здійснюється за фінансової підтримки Світового банку, повідомляє прес-служба відомства.

"Розвиток міської інфраструктури" – це кампанія з удосконалення водопостачання, водовідведення та сприяння підвищенню ефективності роботи 15 різних комунальних підприємств у Одесі, Чернігові та Івано-Франківську. Проект стартував у 2009 році і завершиться наприкінці 2012-го.

Як повідомив Анатолій Близнюк, з червня по вересень 2011 року Мінрегіонбуд зміг додатково залучити 6,6 мільйона доларів до загального обсягу бюджету проекту.

"Ми дотримуємося стратегії залучення не тільки позичених коштів, але грошей держави та міської громади. Це дає надзвичайно сильний синергетичний економічний ефект, сприяє розвитку активності та правосвідомості місцевої громади", – наголосив міністр.

Загалом, за час реалізації проекту, Україна додатково профінансувала проект на 21,5 мільйона доларів, що становить 15,4% від загальної суми позики. Також здійснено майже усі потрібні закупівлі, про що ще влітку цього року засвідчили фахівці Світового банку.

До кінця реалізації проекту "Розвиток міської інфраструктури" залишилося 15 місяців, тому керівник Мінрегіону закликав Томсона пришвидшити деякі важливі процедури фінансування.

Томсон схвалив стратегію співфінансування та повідомив, що Україна найближчими часом отримає від Світового банку від 200 до 300 мільйонів доларів на реконструкцію та заміну зношених систем водопостачання та каналізації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!