Парламент відмовився декриміналізувати статті Тимошенко та Луценка

Середа, 5 жовтня 2011, 12:40

Верховна рада відмовилася декриміналізовувати статті Кримінального кодексу, за якими висунуто обвинувачення Юлії Тимошенко та Юрію Луценку.

За включення даного законопроекту НУНСівця В'ячеслава Кириленка до порядку денного проголосувало лише 154 депутати.

Документом пропонувалося внести зміни до 364 і 365 статей Кримінального кодексу, де визнати, що "особи, які згідно Конституції України входять (входили) до складу Кабінету Міністрів України... не є службовими особами".

Також парламент не підтримав проект Арсенія Яценюка про внесення змін до деяких законів щодо запровадження європейських стандартів у кримінальній юстиції.

Водночас депутати включили до порядку денного проект закону щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності. Цей президентський проект не передбачає декриміналізації статтей Тимошенко і Луценка.

Як відомо, проти Тимошенко порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею. 365 Кримінального кодексу.

Луценку пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених, зокрема, частиною три статті 365 Кримінального кодексу - перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, та частиною три статті 364 - зловживання владою і службовим становищем, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам громадян вчинене працівником правоохоронного органу.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!