Метробудівці Донецька повірили в добрий Кабмін

Середа, 5 жовтня 2011, 09:25

Працівники ТОВ "Донецькшахтометробуд" відклали плановане раніше пікетування Кабміну і чекають обіцяних грошей на погашення боргів із зарплати.

Про це повідомили у прес-службі Профспілки працівників вугільної промисловості (ППВП), передає УНІАН.

У повідомленні нагадують, що 4 жовтня 2011 року закінчується двотижневий термін, зазначений в ультиматумі трудового колективу ТОВ "Донецькшахтометробуд", що був оприлюднений на акції протесту біля будівлі Донецької ОДА 20 вересня 2011 року.

"Протягом двох тижнів погасити борги із заробітної плати", - йшлося в ультиматумі.

Метробудівці тоді заявили, що якщо заборгованість не погасять, то наступна акція протесту відбудеться вже під Кабміном.

Борги із зарплати шахтометробудівцям ще не погасили, але трудовий колектив вирішив поки що відкласти дату пікетування Кабміну.

Як заявили профспілці у Донецькій дирекції метрополітену, через яку йде фінансування робіт, уже 6 жовтня 2011 року підприємства має прийти один мільйон гривень.

За даними дирекції, цю суму виділила Донецька міськрада на погашення боргів метробудівцям

Донецька дирекції метрополітену і ТОВ "Донецькшахтометробуд" дуже сподіваються на виконання київськими чиновниками обіцянки виділити 10 мільйонів гривень на вирішення проблем шахтометробудівців.

"Ці гроші мають прийти до 15 жовтня 2011 року. Ця обіцянка прозвучала 28 вересня 2011 року на нараді у Міністерстві інфраструктури, присвяченій ситуації з будівництвом Донецького метрополітену", - заявили у ППВП.

Борг перед метробудівцями на 20 вересня 2011 року сягнув 3,3 мільйона гривень, а з урахуванням обов`язкових нарахувань на зарплату, штрафів та пені, що нараховуються на прострочені платежі, комунальні послуги тощо, уся сума боргу становить 8 мільйонів гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!