ФРС готова по-новому стимулювати США

Вівторок, 4 жовтня 2011, 18:44

У Федеральній резервній системі США готові вжити додаткових заходів, щоб підтримати уповільнене відновлення економіки країни.

Відповідну заяву глава американського регулятора Бен Бернанке зробив у ході свого виступу перед членами економічного комітету конгресу США, передає DT.UA.

"Комітет з операцій на відкритому ринку продовжить уважно слідкувати за розвитком економічної ситуації і готовий вжити додаткових заходів, щоб додати стійкості відновлення економіки країни, не порушуючи цінової стабільності", - зазначив він.

При цьому Бернанке закликав законодавців не поспішати зі скороченням бюджетних витрат у короткостроковій перспективі, незважаючи на необхідність зменшення дефіциту скарбниці в довгостроковій перспективі.

В іншому випадку, за його словами, країна не зможе оживити анемічну динаміку в сфері зайнятості та підняти низький рівень споживчої довіри.

"Затягування пасків", найпевніше, сповільнить зростання найбільшої світової економіки, розширення якої за I півріччя 2011 року не дотягнуло до 1%.

"Дуже важливо уникнути таких фінансових заходів, які можуть завадити нинішньому відновленню економіки", - констатував він.

Глава ФРС підкреслив ризики для економіки США з боку європейської кризи, відзначивши, що вони вже зробили негативний вплив на настрої домогосподарств і підприємств.

Високий рівень інфляції, що спостерігався раніше в 2011 році, не мав істотного впливу на економіку країни, що запобігає ціновим ризикам в найближчому майбутньому, резюмував фінансист.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!