Forbes: Гіганти Ахметова за рік подвоїли виручку

Вівторок, 4 жовтня 2011, 17:06

Два підприємства, що входять до групи СКМ бізнесмена Ріната Ахметова, очолили список 200 найбільших компаній України за версією Forbes.

Перше місце в списку зайняла компанія "Метінвест". Виручка гірничо-металургійного гіганта за минулий рік виросла на 55% - до 74,5 мільярда гривень, пише "Фокус".

На другому місці розмістилася компанія "Дтек" із загальною виручкою в 24,3 мільярда гривень.

У топ-10 увійшли ще чотири металургійні компанії: ArcelorMittal - третє місце, виручка становила 23,5 мільярда, ІСД - п'яте місце, виручка - 18 мільярдів, ММК ім. Ілліча - восьме місце, виручка - 17,3 мільярда і "Донецьксталь" - дев'яте місце, виручка - 15,9 мільярда гривень.

Нафтові компанії - друга за чисельністю група у списку десяти найбільших. Так, "Укрнафта" з виручкою в 20 мільярдів гривень займає четверте місце. За нею йдуть "Укртатнафта" - шосте місце, виручка - 17,9 мільярда і "ТНК-ВР" - 7 місце, виручка - 17,8 мільярда гривень.

Десяту позицію обійняла Fozzy Group - найбільша компанія по частці роздрібного товарообігу з виручкою в 13,9 мільярда гривень.

Для складання загального списку Forbes користувався доступними даними, наприклад, консолідованою звітністю компаній. По компаніях, які не консолідують фінансові результати, наведені оціночні дані.

У список не ввійшли фінансові компанії, підприємства, які на понад 90% належать державі, а також компанії, на головних ринках яких держава створює більше 70% попиту.

Українська правда  

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!