Українські інвестори поводяться обережно на фондовому ринку

Вівторок, 4 жовтня 2011, 15:31

Експерти відзначають позитивні зміни на вітчизняному фондовому ринку, зокрема зменшення волатильності українських індексів у порівнянні зі світовими.

Як пояснив у коментарі DT.UA керівник департаменту ризик-менеджменту ІК Dragon Capital Руслан Балабан, така ситуація пояснюється тим, що українські інвестори проявляють певну обережність на ринку.

"На поточних рівнях продавати вже не хочуть, а ось для купівель потрібна не одна торгова сесія зростання на західних фондових майданчиках", - сказав він.

За його словами, причини зниження українських індексів є виключно зовнішніми: ситуація на світовому фінансовому ринку неспокійна, багато експертів проводять паралелі з 2008 роком і чекають на розв'язку вже у жовтні.

При цьому основна увага зараз прикута до Греції та її здатності уникнути дефолту.

Надалі український фондовий ринок продовжить стежити за розвитком ситуації на зовнішніх майданчиках, каже експерт.

Так, на поточному тижні стартує сезон корпоративної звітності у США, який вплине на хід американських торгів, а слідом за ними й українських.

Як зазначає Балабан, дані за третій квартал за прогнозами повинні бути непоганими, а ось прогноз на наступний квартал може стати розчаруванням.

"Тим не менше, щось конкретне прогнозувати складно, оскільки у поточній складній ситуації навіть важлива макростатистика часом ігнорується інвесторами", - говорить експерт.

Нагадаємо, що в понеділок, 3 жовтня, індекс "Української біржі" знизився на -1,80% до 1401,88 пункта, а індекс ПФТС - знизився на 0,76%, до 558,04 пункту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!