Із скандального закону вилучили пункти про пільги

Понеділок, 3 жовтня 2011, 18:12

Законопроект про виконання рішень судів в Україні без розділу, який стосується обмеження соціальних виплат і пільг, буде розглянутий у парламенті на наступному пленарному тижні.

Про це заявив голова парламенту Володимир Литвин, передає "Інтерфакс-Україна".

"Пропозиція була від Кабінету міністрів, від прем'єр-міністра розглянути це питання на предмет прийняття закону в частині гарантій виконання рішень суду без заключних положень, де мова йде конкретно про 16 соціальних законах", - сказав спікер.

"Таким чином, прийняти тільки одну частину і не чіпати інших законів, які визначають рівень соціальних виплат ", - повідомив Литвин.

Голова парламенту підкреслив, що пропонує парламенту проаналізувати угоди, які підписані між урядом та громадськими організаціями, у тому числі ветеранськими, афганськими та чорнобильськими, і розглянути це питання на наступному пленарному тижні.

"Було публічно оголошено на всю країну про те, що ці законопроекти не будуть розглядатися, і тут раптом він ставиться в прийнятній частини для прийняття", - зазначив Литвин.

"Але це може відразу ж викликати певні сумніви і недовіру в тому відношенні, що намагаються, заспокоюючи громадськість, провести ці законопроекти через Верховну Раду".

"Є психологічний момент, і я не хотів би, щоб остаточно Верховна Рада і я як її голова, втрачали довіру ", - резюмував спікер.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!