Янукович наказав Раді негайно розглянути закон, проти якого виступали афганці

Понеділок, 3 жовтня 2011, 12:14

Президент Віктор Янукович запропонував Верховній раді негайно розглянути законопроект №9127, проти якого активно виступали громадські організації афганців та ліквідаторів ЧАЕС.

Про це на погоджувальній раді повідомив представник президента у ВР Юрій Мірошниченко, передає DT.UA.

Представника президента підтримав і керівник фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов.

Мірошниченко не уточнив, який варіант запропонував прийняти президент: зі скандальними перехідними положеннями чи без них.

У п'ятницю Кабінет міністрів підписав меморандум про взаємодію і співпрацю з Союзом ветеранів Афганістану і Союзом "Чорнобиль України".

Згідно з меморандумом, законопроект №9127 буде прийнято, але без одіозних перехідних положень, які передбачали ручний режим регулювання пільг Кабінетом міністрів. Дана норма стосується всіх 36 категорій пільговиків, яких торкається цей законопроект.

9 вересня Верховна рада прийняла законопроект №9127 у першому читанні, що призвело до масових акцій протесту під будівлею парламенту.

Законопроект №9127 передбачає внесення змін до 17 діючих законів. При цьому зміни лише до чотирьох законів мають відношення до предмета законопроекту - забезпечення виконання судових рішень.

У п'ятницю, 30 вересня, стало відомо, що Верховна рада не внесла до переліку законопроектів, які будуть розглянуті до кінця жовтня, законопроект №9127 "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!