Податкова перевірить монополії, які мають борги

П'ятниця, 28 жовтня 2011, 14:55

Податкова служба створить робочі групи для перевірки фінансово-господарської діяльності державних підприємств-монополістів.

Як заявив заступник голови Державної податкової служби Олександр Клименко, відповідний проект розпорядження вже підготовлено, передає УНІАН.

За його словами, податкові аудитори проаналізують повноту нарахування і сплати податків та інших платежів до бюджету.

Необхідність створення окремих груп для спостереження за державними активами в ДПСУ пояснюють тим, що саме ці підприємства на сьогодні мають значний податковий борг і явно потребують ефективних заходів з поліпшення адміністрування податкових зобов`язань.

"При роботі з держсектором наші фахівці мають намір розробити комплексний план з погашення заборгованості перед бюджетом, а також підготувати пропозиції про вдосконалення системи взаємодії ДПС та інших органів влади, які здійснюють управління державним майном або корпоративними правами держави", - відзначив Клименко.

Заступник голови податкового відомства також додав, що ДПС має намір долучити державні підприємства до експериментального сервісу "горизонтального моніторингу" - онлайн-аудиту поточної діяльності з наданням платнику податків відомості про сумнівних контрагентів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!