Київ просить з держбюджету 2,5 мільярда

Четвер, 27 жовтня 2011, 17:28

Київська державна міська адміністрація передала на узгодження до Міністерства фінансів свої пропозиції щодо розподілу 4,6 мільярда гривень субвенцій, передбачених для виконання функцій столиці в проекті державного бюджету на 2012 рік.

Про це повідомляє журнал Weekly.UA.

Згідно з переліком витрат, який є у видання, велику частину коштів, що виділяються, місцева влада пропонує спрямувати на розвиток дорожнього і комунального господарства – 2,5 мільярда гривень.

Зокрема, найбільше - 900 мільйонів гривень - планується витратити на продовження будівництва Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену.

У 2012 році згідно із планами КМДА, вестиметься будівництво ділянки від станції "Виставковий центр" до Одеської площі.

На будівництво об`єктів водопровідно-каналізаційного господарства в планах КМДА передбачено витратити 408,5 мільйона гривень державних коштів.

Значні суми планується спрямувати на дороги: лише будівництво магістралі від Подільського мостового переходу до проспекту Ватутіна і прилеглої транспортної розв`язки забере майже 400 мільйонів гривень.

Другий за обсягом фінансування рядок займає будівництво і реконструкція об`єктів соціально-культурної сфери – на ці цілі планується витрати 1,5 мільярда субвенцій.

Найбільша сума в рамках цієї статті буде спрямована на підтримку програми "Доступне житло" - 247,2 мільйона гривень.

Також буде профінансовано будівництво і реконструкція шкіл, медичних закладів.

Ще 584,3 мільйона гривень КМДА має намір витратити на впровадження енерго- і ресурсозберігаючих технологій.

КМДА планує витратити 120 мільйонів гривень на ремонт сходових майданчиків і освітлення, 160 мільйонів гривень – на асфальтування прибудинкових територій і міжквартальних проїздів.

А на реконструкцію і установлення ліфтів передбачено 170 мільйонів гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!