ЄБРР допоможе Клюєву з держзакупівлями

Середа, 26 жовтня 2011, 09:22

Міністерство економічного розвитку і торгівлі і ЄБРР будуть спільно працювати над вдосконаленням державної політики та процедур закупівель в Україні.

Відповідний меморандум про взаєморозуміння підписали перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв і віце-президент ЄБРР Ян Фішер.

"Ми розраховуємо, що співпраця з ЄБРР дасть можливість підвищити конкурентність і прозорість у процесі управління закупівлями, удосконалити законодавчу базу у цій сфері, підвищити можливість українських компаній брати участь і перемагати в міжнародних конкурсних торгах", - заявив Клюєв.

Він поінформував, що з ЄБРР досягнуто домовленості на предмет обміну інформацією щодо технічної допомоги та державних інвестиційних проектів у цій галузі, участі у консультаціях щодо застосування законодавства про держзакупівлі, взаємодії у сфері регулювання державних закупівель, включаючи надання методологічної допомоги, обмін експертними дослідженнями та звітами консультантів.

Окрім того, меморандум передбачає співпрацю у підготовці фахівців і викладачів у сфері державних закупівель та управління проектами за міжнародними стандартами.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!