"Київенерго" зацікавилася ще одна компанія

Вівторок, 25 жовтня 2011, 16:45

До Фонду державного майна звернулася ще одна компанія з проханням про укладення договору про конфіденційність на ознайомлення з конкурсною документацією з продажу 25% держпакету акцій "Київенерго".

Про це УНІАН повідомили в прес-службі ФДМУ.

Зазначають що, таким чином, в цілому на ознайомлення з конкурсною документацією щодо "Київенерго" надійшли заявки від двох компаній, щодо "Західенерго" - одна.

Нагадаємо, голова Фонду держмайна Олександр Рябченко раніше заявляв, що в Україні реальними покупцями "Київенерго", які відповідають конкурсним вимогам, можуть виступити такі компанії, як "Луганське енергетичне об'єднання", "Сервіс-Інвест", "Полтава-", "Львів-" і "Київобленерго".

На його думку, реальним покупцем держпакету акцій "Західенерго" може виступити "Дтек".

Фонд державного майна України 5 жовтня оголосив про проведення приватизаційних конкурсів з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціонів з продажу 45,103% держпакету акцій енергогенеруючої компанії "Західенерго" і 25% акцій "Київенерго".

Приватизаційні конкурси відбудуться 25 листопада 2011 року. Стартова ціна 45,103% акцій "Західенерго" становить 1,932 мільярда гривень, 25% акцій "Київенерго" - 432 мільйона гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!