Рада дозволила уряду ділитися будь-якими дiлянками надр

П'ятниця, 21 жовтня 2011, 17:28

Верховна рада дозволила уряду виставляти на конкурс для пiдписання договору про спiльний розподiл продукцiї (СРП) будь-якi дiлянки надр, незалежно вiд їх наявностi в спецiальному перелiку.

Вiдповiдний законопроект про внесення змiн до закону "Про угоди про розподiл продукцiї" пiдтримали в п'ятницю 257 народних депутатiв, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Як зазначено в пояснювальнiй записцi до документу, ранiше на конкурс могли виставлятися лише 30 дiлянок, включених до спецiалiзованого перелiку.

Однак щодо жодної з них вiд моменту складання перелiку угоду про СРП пiдписано не було, наголошують автори законопроекту.

Водночас ранiше держава не мала права надавати спецiальнi дозволи на користування цими 30 дiлянками на загальних пiдставах. Тепер таке право держава матиме.

Як повiдомлялося, спецiальний перелiк дiлянок, за якими може бути укладено договори СРП, мiстить Скiфську нафтогазову площу, площу "Таврiя" - обидвi розмiщуються на чорноморському шельфi, Юзiвську площу - Харкiвська та Донецька області.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!