Янукович вірить, що "Евро-2012" колись окупиться

Четвер, 20 жовтня 2011, 09:18

Президент Віктор Янукович переконаний, що проведення в Україні чемпіонату "Євро-2012" окупиться.

Про це він заявив в телеінтерв'ю поету і журналісту Віталію Коротичу на Першому національному, відповідаючи на запитання щодо окупності чемпіонату.

"З часом окупиться", - зазначив він.

"Це інфраструктура, розумієте? Якщо ми кажемо, що наші аеропорти за наступний рік вони перевищать обсяги перевезень Радянського союзу - це чудово", - заявив Янукович.

"Дороги. До Києва ми з західного кордону дійшли добрими автострадами. Ми закінчуємо. Можливо трішки в наступному році і все", - розповів президент.

"Зараз ми повинні пройти дороги до Дніпропетровська, Харкова, в бік Бєлгорода. Далі - Донецьк, Луганськ, Ростов. Також стратегічна траса у нас Харків-Сімферополь, на черзі. Тобто автомобільне сполучення вже буде більш комфортним, швидким. Я маю на увазі автостради", - уточнив він.

"І взагалі, ми зараз плануємо таким чином, щоб кожен рік ми мали можливість здавати не менше 500 кілометрів автострад", - додав Янукович, зазначивши, що в Україні кілометр дороги коштує "трошки дешевше" ніж в Європі.

Як відомо, Віталій Коротич - один із підписантів скандального листа до Януковича з висловлюваннями на підтримку проведених ним "реформ".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!