Янукович розповів, що Арбузов не дав висмоктати валюту

Четвер, 20 жовтня 2011, 09:13

Рішення Національного банку, щодо введення обміну валюти за паспортами, зупинило вивіз валюти з країни.

Про це заявив президент Віктор Янукович в телеінтерв'ю поету і журналісту Віталію Коротичу на Першому національному.

"Національний банк в нас незалежний. Взагалі, всі хочуть бути незалежні, але як навести лад в країні і порядок? Всі хочуть, щоб був і порядок, і бути незалежними", - зазначив він.

"Я мав дуже жорстку розмову з Національним банком, коли вони ввели ці паспорти… А потім, коли я подивився, як кажуть, глибоко цю проблему, я дійсно зрозумів причину, чому це робилося", - розповів Янукович.

"З України висмоктували валюту. А хто це робив? Тіньовий бізнес, корупціонери", - заявив президент.

"Коли Національний банк відчув, що почали вивозити валюту з країни, і у великих обсягах, використовувати різні схеми, конвертаційні центри, ви про них багато чули, ну і через обмінки, були цілі бригади, які міняли цілодобово гривні на валюту, валюту пакували і вивозили. Це вже тут треба було щось робити", - уточнив він.

"Нацбанк прийняв жорсткі заходи, трошки перегнули палку, зробили незручності, але ми побачили, як за тиждень майже на 500 мільйонів менше стало обміну валюти", - додав Янукович.

Як відомо, Віталій Коротич - один із підписантів скандального листа до Януковича з висловлюваннями на підтримку проведених ним "реформ".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!