Україна знайшла на кордоні з Молдовою сланцевий газ

Неділя, 2 жовтня 2011, 11:35

Україна відкрила в прикордонних з Молдовою територіях великі родовища сланцевого газу, видобуток якого може вестися і на території сусідньої країни.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко в ході зустрічі в Києві з віце-прем'єром, міністром економіки Молдови Валерієм Лазерем, передають "Українські новини".

Бойко додав, що Молдова зможе видобувати на своїй території сланцевий газ, а також заявив про готовність надати їй інформацію і експертизу в області видобутку цього газу.

Сторони також торкнулися майбутнього засідання міністерської ради Енергетичного співтовариства, що пройде на наступному тижні в Кишиневі і буде присвячена приєднанню Молдови та України до Соціального меморандуму Енергетичного співтовариства, а також Третього енергетичного пакету ЄС.

Місяць тому Бойко назвав однією з головних завдань української енергетики повне забезпечення економіки своїми енергоресурсами.

Вже 2012 року Україна має намір знизити обсяг поставок газу з Росії.

У свою чергу прем'єр Микола Азаров заявив, що в Україні налічується близько 11 трильйонів куб. м газу, такого як сланцевий або вугільний.

За його словами, видобуток власного газу стане альтернативою російському.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!