Офшори заробили на зерновій корпорації вже 150 мільйонів

Середа, 19 жовтня 2011, 17:42

ДП "Державна Продовольчо-Зернова Корпорація України" за результатами тендерів 10-11 жовтня уклало низку угод на придбання товарів та послуг на 89,24 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Понад половину суми 54,61 мільйона гривень отримає ТОВ "Екотех Україна".

Фірма отримала підряди на ремонт машин для перероблення сільгосппродуктів - 5,88 мільйона гривень, технічне обслуговування залізничних і автомобільних ваг - 1,19 мільйона гривень, технологічне, лабораторне, конвеєрне обладнання, приладдя, пристрої та запчастини - 47,53 мільйона гривень.

Засновниками фірми є донеччанин Ігор Воронін і ТОВ "Еколюб". Ця фірма заснована кіпрським офшором "Фоллбленк трейдінг лімітед".

Директором фірми є Михайло Іванович Кирієнко, який також відомий як директор ТОВ "Світ-стиль".

Ця фірма була заснована за участі офшорної компанії "Оледо ассосіейтед с.а." (Тортола) – структури, пов’язаної з народним депутатом від Партії регіонів Юрієм Іванющенком.

ТОВ "Транспортна група" отримає 1,93 мільйона гривень за послуги з технічного обслуговування і ремонту 106 легкових і 101 вантажного автомобілів.

Компанія зареєстрована на киянина Ігоря Рубана та офшор "Ліма корпорейшн с.а." (Британська Вест-Індія). Раніше компанія контролювалась кіпрською "Оледо корпорейшн лімітед".

З врахування останніх закупівель, цього року компанії з офшорного сімейства "Оледо" отримали підряди ДПЗКУ щонайменше на 148,31 мільйона гривень.

Донецьке ТОВ "Об’єднання "ВЕК" отримає 3,08 мільйона гривень за технічне обслуговування 60 км залізничних колій. ТОВ "Ліфти України" за 0,99 мільйона гривень проведе технічне обслуговування 73 ліфтів в головному офісі ДПЗКУ і її елеваторах.

ТОВ "Корвет" отримає 23,31 мільйона гривень за транспортні послуги обласним філіям ДПЗКУ у обсязі 466205 т/км і 50 мото-годин.

У ТОВ "Компанія Національ" придбано 7200 мітел і 6000 віників за 0,24 мільйона гривень по середній ціні близько 18 грн. ТОВ "ВІР-електрик" за 1,49 мільйона гривень має надати послуги вимірювання контуру заземлення – 298 од., вимірювання опору ізоляції – 162 од., випробування блискавкозахисту – 48 од., вимірювання в мережі петлі фаза-нуль – 19 од.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!