Азаров про лист по ЄЕСУ: Лавринович - не весь уряд

Середа, 19 жовтня 2011, 11:16

Прем'єр Микола Азаров заявляє, що в ході зустрічі у вівторок з російським колегою Володимиром Путіним тема погашення заборгованості корпорації "Єдині енергетичні системи України" перед Міноборони РФ не обговорювалася.

Про це він сказав в середу, в Санкт-Петербурзі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Вчора ця тема не обговорювалася. Вона дисонує з питаннями розвитку наших двосторонніх відносин. Якщо ми зацікавлені наші відносини загнати в глухий кут, можна обговорювати цю тему. Якщо ми зацікавлені у розвитку наших відносин, то за своєю ініціативою я цю тему піднімати не збираюся", - зазначив він.

Коментуючи лист міністра юстиції України Олександра Лавриновича про непідтвердження інформації про держгарантії по боргах ЄЕСУ, прем'єр зазначив, що міністр юстиції "не може відповідати за весь уряд".

"І навіть якщо він (міністр юстиції) написав листа, то, по-перше, це внутрішній документ, який міністр юстиції адресував до секретаріату Кабміну, в якому містилася тільки інформація про те, що в Мін'юсті таких документів немає. Але це зовсім не означає , що їх немає в складі документації, яку має уряд", - сказав український прем'єр.

Він підкреслив, що існує цілий ряд документів, за якими в даний час працюють правоохоронні органи, розглядаючи їх з точки зору наявності в них порушення законодавства посадовими особами, які ці документи видавали.

Також йде робота юристів і фінансистів уряду на предмет того, чи є ці документи підставами для пред'явлення Україні претензій.

"Той лист міністра юстиції - це лише один з фрагментів того великого розгляду і вивчення, яке зараз проводиться міністерствами та відомствами, причетними до цієї справи", - резюмував Азаров.

Як відомо, міністр юстиції Лавринович заявив, що в Мінфіні немає ніякої інформації, яка б підтверджувала надання державних гарантій за зобов'язаннями корпорації "ЄЕСУ".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!