Мін'юст встановив плату за пошук банкрутів

Вівторок, 18 жовтня 2011, 19:31

Мін'юст встановив плату за пошук та вилучення інформації про підприємства, щодо яких відкриті справи про банкрутство.

Про це йдеться у відповідному наказі відомства від 10 жовтня 2011 року, повідомляє "Дело".

Згідно з документом, кошти, отримані державним підприємством "Інформаційний центр", підуть на покриття витрат на забезпечення діяльності Єдиної бази даних про підприємства-банкрути.

Розмір плати за пошук з видачею скороченого витягу становить 170 гривень, за пошук з видачею повного вилучення - 221 гривня.

Як відомо, Єдина база даних буде являти собою автоматизовану базу даних, яка містить інформацію про суб'єктів підприємницької діяльності, щодо яких триває або завершена процедура банкрутства.

У разі припинення провадження у справі про банкрутство відомості по кожному боржнику будуть зберігатися в Єдиній базі даних протягом п'яти років.

Відомості в Єдину базу даних будуть вноситися не пізніше наступного робочого дня з дати їх отримання відповідальним за ведення Єдиної бази даних працівником Реєстратора.

Реєстраторами Єдиної бази даних визначено Департамент нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції, а також структурні підрозділи головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, які забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства.

У базі даних міститиметься інформація про стан провадження у справі про банкрутство, про реєстр вимог кредиторів, фінансово-економічні показники діяльності боржника, у тому числі щодо погашення заборгованості із заробітної плати, та інші дані.

Раніше повідомлялося, що виписки з Єдиної бази підприємств, щодо яких ведеться провадження про банкрутство, надаватимуться безкоштовно.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!