На кордоні з Росією відкриється 11 нових пунктів пропуску

Вівторок, 18 жовтня 2011, 17:09

На українсько-російському кордоні відкриється 11 нових пунктів пропуску.

Про це повідомили у Федеральному агентстві з облаштування державного кордону Російської Федерації (Роскордон), передає УНІАН.

За інформацією федерального агентства, додаткові місця будуть внесені до Переліку місць перетину російсько-українського державного кордону (місцевих пунктів пропуску).

До Переліку увійдуть: три місця перетину в Брянській області (Некислиця-Сопич, Лемешівка-Муравейня, Курковичі-Леонівка);

чтоири місця перетину в Курській області (Клевень-Мопич, Ніколаєво-Дар’їно-Журавка, Свердликово-Новеньке, Успенівка-Веселовка);

два місця перетину в Ростовській області (Нижня Орехівка-Поповка, Верхній Швирьов–Верхня Герасимівка).

У Краснодарському краю до місця перетину кордону в морському порту Кавказ (поромна переправа Кубань-Крим) додадуться 2 нових місця перетину в морських портах Новоросійськ (порт Новоросійськ – порт Ялта), Єйськ (порт Єйськ – порт Маріуполь).

Місце перетину кордону Титовка-Городище (Міллерівський район Воронезької області) з переліку виключено, а замість нього встановлено місце перетину кордону Подгаєвка-Ноздрьовка.

Спрощений режим перетину російсько-українського державного кордону розповсюджуватиметься не лише на жителів прикордонних районів сторін, а й на жителів прикордонних суб`єктів в цілому.

Крім того, жителі прикордонних областей Російської Федерації та України дістануть також можливість здійснювати перетин державного кордону не тільки на особистому автотранспорті чи пішки, а й на автобусах міжнародного сполучення.

Для створення комфортних умов пасажирів і прискорення проходження контрольних процедур, при збереженні необхідного рівня безпеки, буде потрібно додаткове устаткування і технічне оснащення місць перетину кордону (місцевих пунктів пропуску).

Домовленість про доцільність збільшення кількості місць перетину кордону (місцевих пунктів пропуску) і можливість здійснювати перетин російсько-українського кордону на автобусах міжнародного сполучення була досягнута російськими і українськими експертами 14-15 грудня 2010 року.

Наголошується, що в даний час на російсько-українському кордоні 145 місць перетину кордону (місцевих пунктів пропуску).

Нова Угода між урядом Росїта Кабінетом міністрів України про порядок перетину російсько-українського державного кордону жителями прикордонних регіонів буде підписана в рамках проведення економічного форуму в Донецьку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!