Начальника Одеського морського порту "пішли" з посади

Субота, 15 жовтня 2011, 14:28

Начальник Одеського морського торгового порту Микола Павлюк, стосовно якого протягом кількох останніх місяців прокуратура порушила кілька кримінальних справ, подав заяву про звільнення із займаної посади.

Про це він заявив журналістам, додавши, що "з 7 жовтня вступив на посаду Почесного президента морського порту", передає УНІАН.

Водночас, за його словами, нові обов`язки мають "скоріше консультаційний, ніж управлінський характер".

Тим часом, у Міністерстві інфраструктури Україні поки що не підтверджують отримання заяви Павлюка про звільнення.

Реклама:

Як повідомлялося, Павлюк почав працювати в Одеському порту з 1960 року: пройшов шлях від вантажника до керівника підприємства у 1985 році, удостоєний звання Герой України.

22 липня 2011 року був уперше затриманий співробітниками прокуратури за підозрою в незаконному фінансуванні ремонту готелю "Одеса", але кілька днів по тому був звільнений судом з-під варти під заставу у розмірі 180 тисяч гривень.

27 липня 2011 року його госпіталізували в Одесі з підозрою на інсульт, однак пізно увечері група бійців "Сокола" примусово забрала його з палати інтенсивної терапії і конвоювала вночі до Сімферополя.

На початку серпня 2011 року суд продовжив термін утримання його під вартою, а увечері 8 серпня Павлюка звільнили з-під варти, дозволивши поховати померлу матір.

Зараз слідство у кримінальних справах, порушених стосовно Павлюка, триває.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: