Третина українців хоче скасування паспортних новацій Арбузова

П'ятниця, 14 жовтня 2011, 18:21

58% опитаних компанією Research & Branding Group негативно ставляться до пред'явлення паспортів при валютообмінних операціях

Про це свідчать результати опитування, передають "Коментарі".

27% опитаних не змогли відповісти на поставлене запитання, а 15% респондентів в цілому позитивно ставляться до пред'явлення паспортів при валютообмінних операціях.

Відповідаючи на питання про необхідність скасування пред'явлення паспортів при валютообмінних операціях, 32% висловилися за скасування.

28% українців виступають за скасування пред'явлення документів при обміні валюти на суму до 1000-1500 доларів, і стільки ж респондентів не змогли відповісти на поставлене запитання.

Крім цього, респондентів також попросили відповісти на питання про те, відчували вони істотні труднощі при обміні валюти після 23 вересня 2011 року, коли набула чинності постанова НБУ про фіксацію банками прізвища, імені та по батькові особи, яка здійснює валютообмінні операції, в довідках та квитанціях.

76% опитаних не здійснювали валютообмінних операцій після 23 вересня.

9% українців вагалися відповісти на запитання.

8% опитаних в цілому не зазнали труднощів при обміні валюти, і тільки 7% опитаних зіткнулися зі складнощами при обміні валюти.

Опитування було проведено з 2 по 12 жовтня 2011 року, було опитано 2076 чоловік в 24 областях України та Криму.

Очікувана похибка вибірки становить близько 2,2%

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!