Ужгород переходить на місцевий час

П'ятниця, 14 жовтня 2011, 15:22

Депутати Ужгородської місьради прийняли рішення, згідно з яким установам та підприємствам міста з 1 листопада 2011 року пропонується розпочинати роботу на годину пізніше, ніж загалом в Україні.

У п'ятницю, 14 жовтня 2011 року, під час пленарного засідання сесії міськради було ухвалено рішення "Про зміну роботи підприємств, установ та організацій", за яке проголосували 60 депутатів, один не голосував, передає УНІАН.

"Так, уроки у міських школах починатимуться не о восьмій, а о дев'ятій годині, а робота інших організацій починатиметься не о дев'ятій, а о десятій", - повідомив мер Ужгорода Віктор Погорєлов.

Депутати мотивували своє рішення тим, що закарпатці звикли до старого, "зимового" часу, і рішення Верховної ради про його скасування згубно відіб’ється на здоров’ї місцевих жителів.

"Наші діти просто не будуть висипатися, тому це негативно впливатиме на їхню психіку", - повідомила на сесії депутат міської ради, головний лікар Ужгородської дитячої поліклініки Єлизавета Лях.

Також депутати доручили Ужгородському міськвиконкому розробити рішення, яким запропонувати починати роботу підприємств, установ та організацій на годину пізніше

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!