На мобільний зв'язок "Укртелекому" претендують чотири компанії

П'ятниця, 14 жовтня 2011, 14:37

Три найбільших на Україні оператора стільникового зв'язку – "Київстар", МТС та "Астеліт", а також поки не присутній на українському ринку російський "Ростелеком" проявили інтерес до виставлених на продаж активів мобільного зв'язку "Укртелекому".

Про це повідомили джерела на ринку, передає Reuters.

Прес-служба "Укртелекому" відмовилася коментувати підсумки прийому заявок на продаж підрозділу мобільного зв'язку, що працює під брендом Utel.

Отримати коментар згаданих вище компаній поки не вдалося.

Найбільший стільниковий оператор Україні "Київстар" контролюється російським стільниковим оператором "Вимпелком", МТС-Україна є "дочкою" однойменної російської телекомунікаційної компанії, а "Астеліт" (торгова марка life:)) належить турецькій Turkcell і холдингу українського мільярдера Ріната Ахметова Систем Кепітал Менеджмент.

У серпні голова правління компанії Георгій Дзекон повідомив на прес-конференції, що продаж єдиного в країні 3G оператора, що працює в стандарті UMTS, відбудеться восени 2011 року.

Тоді Дзекон говорив про "шість або сім" отриманих на цей актив заявок.

У вересні "Укртелеком" виділив підрозділ з надання послуг мобільного зв'язку в окрему компанію ТріМоб.

Україна продала 92,79 відсотка акцій "Укртелекому" за 10,6 мільярда гривень - 1,3 мільярда доларів – австрійській компанії EPIC в березні 2010 року.

Місяць по тому керуючий партнер EPIC Пітер Гольдшейдер сказав, що українське підприємство повинно пройти реструктуризацію, щоб в найближчі три-п'ять років стати успішним.

"Укртелеком" обслуговує близько 10 мільйонів абонентів фіксованого зв'язку, займаючи 80 відсотків ринку.

Число користувачів мобільним зв'язком "Укртелекому" на 1 липня 2011 року зросло до 631.110 абонентів з 406.800 на початок 2010 року при загальному розмірі українського ринку в 53 мільйона абонентів.

Перше півріччя 2011 року "Укртелеком" закінчив з чистими збитками у розмірі 215,41 мільйона гривень порівняно з чистим прибутком в 47,97 мільйона гривень у січні-червні 2010 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!