Януковичу пишуть "послання" на гривнях. ФОТО

П'ятниця, 14 жовтня 2011, 12:46

У соцмережах поширюється всеукраїнський безстроковий флеш-моб "STOP#Zek!".

Як повідомляє Gazeta.ua, ініціатори закликають писати на зворотній стороні кожної грошової купюри у верхньому правому кутку напис: "Зека геть!".

Прихильники акції закликають українське суспільство не мовчати і висловити свою думку з приводу політики президента Віктора Януковича.

"Вислови свою думку і про неї дізнається вся країна. Напиши на зворотній стороні кожної купюри у верхньому правому кутку: "Зека геть!" і пусти її по Україні", - йдеться у зверненні.

За словами активістів, будь-яка людина може приєднатися до акції будь-де та у будь-який час.

Водночас, вони зазначають, що напис не повинен бути надто великим, інакше такі гроші банки будуть вилучати з обігу.

За даними ініціаторів флеш-мобу, станом на ранок 14 жовтня напис "Зека геть" нанесений на 50 купюр номіналом 1 гривня. Також обмальовані двогривневі купюри - 29 шт., 5 гривень - 33 шт., 10 гривень - 47 шт., 20 гривень - 35 шт., 50 гривень - 42 шт., 100 гривень - 17 шт., 200 гривень - 6 шт., 500 гривень - 2 шт.

Всього напис "Зека геть" фігурує на гривнях, які в сумі становлять 7203 гривень.

"Тюнінговані" гривні активісти віддають на благодійність, переводячи їх через банкомати "Приватбанк", зокрема, до благодійного фонду "Сонячні долоні".

"А як ще ти можеш донести свою думку до правлячої в країні псевдоеліти, коли у неї святим залишились лише гроші? Час діяти настав!" - резюмували громадські активісти.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!