Балога знову пустить туристів у Чорнобильську зону

Середа, 12 жовтня 2011, 14:41

Міністерство надзвичайних ситуацій має намір відновити туристичні поїздки в Чорнобильську зону відчуження після реєстрації в Міністерстві юстиції нового наказу, виданого з урахуванням зауважень Генеральної прокуратури.

Про це "Українським новинам" сказав міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

Міністр зазначив, що не захотів судитися із прокуратурою і анулював наказ про можливість турпоїздок у Чорнобильську зону, за якою у міністерства були суперечки з Генпрокуратурою.

Після цього міністр видав новий наказ із урахуванням її побажань.

"Ми вважаємо, що Мін'юст зареєструє цей наказ, і ми почнемо далі працювати", - сказав Балога.

Він уточнив, що подав новий наказ на реєстрацію в Мін'юст наприкінці вересня і у цей момент очікує позитивне рішення міністерства за реєстрацією.

Як повідомлялося, раніше МНС висловив надію на позасудове рішення спору з Генеральною прокуратурою про можливість проведення турпоїздок у Чорнобильську зону.

Наприкінці червня міністерство заявило про призупинення турпоїздок туди, тому що Генпрокуратура опротестувала наказ міністерства, яким було затверджено порядок відвідування зони відчуження.

Разом з цим міністерство вважає його законним, оскільки він був зареєстрований у Мін'юсті та погоджений з низкою зацікавлених органів влади, у тому числі Службою безпеки України, Міністерством охорони здоров'я, Державною інспекцією з ядерного регулювання, Міністерством закордонних справ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!