Податкова готує кожному платнику смарт-картку

Понеділок, 10 жовтня 2011, 18:10

Податківці розроблять старт-картку платника податків, що є ідентифікаційною персональною карткою фізичної або юридичної особи.

Картка надаватиме доступ до персонального Електронного кабінету платника податків, передає прес-служба ДПСУ.

Голова Податкової  Віталій Захарченко повідомив що саме в Електронному кабінеті платник отримувати повну інформацію про стан сплати податків.

Смарт-картка надасть змогу своєчасно та зручно, використовуючи електронний цифровий підпис, заповнити та подати податкову звітність, внести зміни до неї та забезпечити актуальність даних про об’єкт оподаткування.

"Серед головних переваг смарт-картки - можливість здійснення платниками платежів зі свого поточного рахунку через систему Інтернет або систему типу клієнт-банк", - сказав податківець.

"У той же час персональна картка не потребує надання додаткових паперових копій під час пред’явлення податкового номеру, як це відбувається сьогодні", - додав він.

Зараз в ДПСУ впроваджується проект, який виконується з використанням технології НБУ із застосування старт - карток для побудови автоматизованої системи контролю застосування реєстраторів розрахункових операцій засобом електронної стрічки.

Така система спростить для підприємців зберігання звітних документів, пов’язаних з використанням РРО.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!