Бойко каже, що українська "труба" не підведе Європу

Четвер, 8 вересня 2011, 18:33

Голова Міненерговугілля Юрій Бойко запевнив, що Україна завжди буде надійним транзитером енергоносіїв в Європу.

Про це він заявив на зустрічі із представниками дипломатичного корпусу, повідомляє прес-служба відомства.

У ході зустрічі Юрій Бойко запевнив іноземних дипломатів, що Україна продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво.

"Україна стала повноправним учасником Енергетичного співтовариства, та проводить всебічну роботу для приведення енергетичного сектору до європейських вимог. Україна завжди була і буде надійним транзитером енергоносіїв у Європу", - наголосив він.

В повідомленні зазначається, що міністр поінформував дипкорпус про хід переговорів з Росією щодо перегляду газового контракту.

Він підкреслив, що незалежно від результату переговорів, Україна виконає всі взяті на себе зобов'язання.

Міністр також зауважив, що Україна докладає усіх зусиль, аби врегулювати газові питання із Росією

Бойко зауважив, що внесення змін до контракту 2009 року щодо зменшення вартості російського газу для України є принциповою позицією президента Віктора Януковича.

"Президент вважає за можливе завершити переговори безсудовим шляхом, тому що у нас дуже велике стратегічне партнерство з Росією. Тому ми чекаємо, що у нас все ж таки буде продовжено переговори", - сказав він.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров також наголошував, що Україна повністю виконає всі свої зобов'язання перед країнами Європейського союзу щодо транспортування своєю територією російського природного газу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!