Українські індекси закінчили день у "плюсі"

Середа, 7 вересня 2011, 19:08

Індекс ПФТС піднявся на 1,09%, до рівня 618,19 пункту, індекс UX, що розраховується "Українською біржею", виріс на 3,52%, опинившись на рівні 1604,47 пункту.

За словами аналітика ІК Велес Капітал Леоніда Майденко, ситуація на ринках сьогодні дещо стабілізувалася, позитив з США в доповіді Інституту управління поставками сказано, що індекс невиробничої сфери економіки ISM виріс на 0,6 пунктів у серпні, становив 53,3 пункту проти 52,7 в липні.

Залишаючись вище п'ятдесяти пунктів і підростаючи, індекс сигналізує про можливу тенденцію до зростання в цьому секторі економіки становить 60% від загального обсягу, пише Fundmarket.

Хороші новини інвестори отримали з Європи, де Швейцарський національний банк заявив, що не допустить ослаблення євро проти франка нижче 1,2 франка за один євро, а так само підтримка Конституційного суду Німеччини першого пакету допомоги Греції і Європейського фонду фінансової стабільності.

На такому загальному тлі, практично всі світові ринки, показали значне зростання.

На закордонних майданчиках переважає позитивна динаміка.

Європейські фондові індекси в середу ростуть. На момент закриття торгів на Українській біржі, британський індекс FTSE 100 виріс на 2,52%. У лідерах зростання перебувають акції виробників промислових металів.

Російські біржові індикатори в середу продемонстрували зростання в рамках корекції після недавнього падіння, слідуючи за динамікою міжнародних ринків.

На торгових майданчиках знову переважав позитивний настрій, обумовлений очікуванням завтрашнього виступу президента США в Конгресі.

Фондові індекси Уол-стріт виросли на початку торгів середи в надії на пом'якшення боргової кризи єврозони, після того як конституційний суд Німеччини визнав законним надання країною фінансової допомоги Греції.

Dow Jones виріс на 1,12 відсотка до 11.264,40 пункту, індекс Standard & Poor's 500 піднявся на 1,32 відсотка до 1.180,61 пункту, індекс Nasdaq Composite піднявся на 1,46 відсотка до 2.509,87 пункту.

УБ

Алчевський меткомбінат (УБ: АLМК) (+4,57%), Укрсоцбанк (УБ: USCB) (+4,19%), Азвосталь (УБ: AZST) (+4,82%), Центренерго (УБ: CEEN) (+5,42%).

ПФТС

Центренерго (ПФТС: CEEN) (+1,38%), Авдіївський коксохімічний завод (ПФТС: AVDK) (+2,04%), Мотор Січ (ПФТС: MSICH) (+2,01%), Алчевський меткомбінат (ПФТС: АLМК) (+3,39%).

Максимальний спад зафіксував індекс автомобілебудування (-1,78%). Найбільше зростання показав індикатор металургійного сектора (+2,03%).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!