Іноземні підприємства наблизили до українського ринку акцій

Середа, 7 вересня 2011, 12:44

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) схвалила проект рішення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України.

Про це йдеться в повідомленні контрольного відомства.

"Вітчизняний фондовий ринок дійсно довго очікував розробки даного документу й говорив про це. Ми підготували це Положення", - каже директор департаменту корпоративних відносин Комісії Анатолій Амелін.

"Це базовий документ, основні положення якого обговорювались з ринком, але ми очікуємо, що він ще буде удосконалюватись, і тільки після цього ми отримаємо остаточний варіант", - зазначає він. 

Документ регламентує порядок допуску цінних паперів, зареєстрованих в іноземних юрисдикціях, до обігу на території України, визначає вимоги до їх емітентів, вимоги до розкриття ними інформації та ін.

За словами Амеліна, ДКЦПФР сподівається на активну роботу з Нацбанкому напрямі вдосконалення документу і не відхиляє можливості його одночасного прийняття разом з НБУ, адже він містить в собі певні питання валютного регулювання.

Найближчим часом проект рішення  буде опублікований на сайті Комісії.

"Ми маємо надію протягом місяця отримати реакцію учасників ринку та їх пропозиції до цього документу", - резюмує Амелін.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!