Азаров закликає українцiв зачиняти вікна

Середа, 7 вересня 2011, 10:59

Прем'єр-мiнiстр Микола Азаров просить українцiв економити енергоресурси.

Про це він сказав на засiданні уряду .

"Ми просимо наших громадян робити все для економiї енергоресурсiв. В умовах виритої для всього суспiльства газової ями, кабального газового контракту, закрите вiкно, утепленi дверi та економне використання газової плити - це питання патрiотизму та виживання", - заявив прем'єр.

За його словами, держава "має створити умови і дати приклад енергозбереження".

Прем'єр доручив першому віце-прем'єру-міністру економічного розвитку і торгівлі Андрію Клюєву спрямувати всі ресурси на ліквідацію ризиків аварій і втрат енергоресурсів.

Крім цього, Азаров доручив Мінрегіонрозвитку вивчити досвід Одеси та Дніпропетровська, де, за його словами, люди платять лише за реально надані послуги.

Голова уряду також розкритикував керівників житлово-комунального сектору за повільну підготовку до зими.

"Звичайно, перекопані двори, розкидані по вулицях труби і метушня десятьох прорабів навколо одного робітника з лопатою свідчить про бурхливу діяльність, але вже треба її завершувати", - сказав він.

За його словами, до 1 жовтня 100% мають бути готові підприємства паливно-енергетичного комплексу, до 10 жовтня всі регіони мають подати в уряд комплексний звіт про підготовку роботи в осінньо-зимовий період.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!