"Антонов" скоро буде продаватися як Embraer

Понеділок, 5 вересня 2011, 18:12

Віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков  прогнозує початок роботи компанії "Антонов Фінанс" вже у січні 2012 року.

Про це він заявив під час прес-конференції щодо підсумків роботи галузі за літній період та за 8 місяців 2011 року, передає прес-служба Мінінфраструктури.

"Антонов Фінанси" уже практично створений. Оскільки бюджет прийнято, цього року у нього немає ресурсів для роботи. А вже з 1 січня компанія почне працювати", - сказав Колесніков.

Як відомо, Міністерство інфраструктури ухвалило рішення реорганізувати державну компанію "Лізингтехтранс" в "Антонов Фінанс", що дасть можливість забезпечити продаж літаків українського виробництва відповідно до правил продажу європейських повітряних суден.

На переконання Колеснікова, держава має компенсувати відсотки по кредиту заводу чи лізинговій компанії до світових норм.

Таким чином, кажуть в міністерстві, українському авіазаводу буде забезпечено ті правила продажу літаків, за якими працюють його прямі конкуренти - Embraer та Bombardier.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!