Аеропорт, який приймає Януковича, відремонтують за 25 мільйонів

Понеділок, 5 вересня 2011, 14:08
Глава Севастопольської держадміністрації Володимир Яцуба запевняє, що з реконструкцією аеропорту "Бельбек" Севастополь почне активно розвиватися, зокрема північна частина міста.

 "Зараз на повний хід йде проектування аеропорту "Севастополь "Бельбек". Це буде не просто термінал на Бельбеку, це буде великий розвиток усього району з інфраструктурою, прибережної зони Севастополя, з берегоукріпними роботами", - сказав Яцуба в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

 Глава міськадміністрації повідомив, що на будівництво терміналу аеропорту "Севастополь "Бельбек" виділено 25 мільйонів гривень.

"Спасибі віце-прем'єрові Борису Вікторовичу Колеснікову, який це все організував", - сказав Яцуба.

Необхідність розвитку аеропорту, за словами градоначальника, пов'язана з тим, що "через Бельбек потрапити на Південний берег Криму зручніше і швидше, ніж з аеропорту Сімферополя, тому що там перевал, інші особливості".

"З Бельбеку за короткий проміжок часу люди потрапляють на південний берег Криму аж до Ялти", - відзначив Яцуба.

 Голова адміністрації також повідомив, що транспортні авіаційні компанії почали авіарейси з Бельбеку.

"Сьогодні вже 17 рейсів здійснюється щодня. З них два рейси - у Київ, один - у Москву", - додав Яцуба.

Раніше Яцуба заявив, що новий аеропорт, за словами глави севастопольської міськдержадміністрації Володимира Яцуби, обов'язково буде державний, оскільки "його послугами часто користуються офіційні особи і делегації".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!