Держава готує двомільярдний кредит для протеже Ахметова

П'ятниця, 30 вересня 2011, 20:53

Енергогенеруюча компанія "Дніпроенерго" відібрала "Укргазбанк" і "Ощадбанк" для залучення кредитів на загальну суму 1,8 мільярда гривень.

Про це йдеться в опублікованому на сайті Мінекономрозвитку оголошенні.

Відповідно до інформації, передбачається 3 лоти.

За першим лотом "Укргазбанк" планує надати кредити на 547,15 мільйона гривень, до грудня 2015 року, для реконструкції енергоблоку Криворізької ТЕС.

За другим лотом той же банк готовий надати кредит на 629,05 мільйона гривень, до листопада 2017 року, для реконструкції енергоблоку Запорізької ТЕС.

Ефективна процентна ставка за двома кредитами "Укргазбанку" - 14,5% річних.

За третім лотом "Ощадбанк" готовий кредитувати "Дніпроенерго"  на 641,3 мільйона гривень, до грудня 2016, для реконструкції ще одного енергоблоку Запорізької ТЕС.

Ефективна процентна ставка за кредитом - 16% річних.

Пропозиція банків акцептована 28 вересня 2011 року, кредитні договори планується підписати впродовж календарного місяця.

"Дніпроенерго" - одна з найбільших енергогенеруючих компаній України. Вона володіє й експлуатує Придніпровську, Криворізьку і Запорізьку теплові електростанції сумарною встановленою електричною потужністю 8,185 ГВт.

Державі в особі НАК "Енергокомпанія України" належить 50% +1 акція генкомпанії, а найбільшому приватному українському енергохолдингу "Дтек" Ріната Ахметова - 47,55% акцій. Менеджмент "Дніпроенерго" також контролюється "Дтек".

ФДМ планує в 2011 році виставити на продаж 25% акцій "Дніпроенерго".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!