VAB Банк піймали на шахрайстві і крадіжці? Документ

Четвер, 29 вересня 2011, 17:54

Прокуратура Шевченківського району міста Києва порушила кримінальну справу за фактом вчинення працівниками "VAB банку" службового підроблення документів та спроби заволодіння майном в особливо великих розмірах.

Про це повідомляється в офіційному листі прокуратури Шевченківського району на ім'я постраждалої сторони - директора компанії "Офіс Лайн" Олександра Іванченка.

Як заявив директор постраждалої фірми, за інформацією прес-служби компанії, про крадіжку своєї будівлі, в якій на умовах оренди розташовується центральний офіс "VAB банку", він дізнався лише кілька днів тому.

"Для нас стало повною несподіванкою, що БТІ міста Києва ще в червні цього року незаконно провело державну перереєстрацію прав власності на приналежний нам офісний центр за ПАТ" Всеукраїнський Акціонерний Банк", - сказав Іванченко.

Підставою для проведення перереєстрації прав власності, за його словами, стало підроблене рішення Господарського суду міста Києва.

"Рішення суду, яке зобов'язало київське БТІ перереєструвати право власності за "VAB банком" в Єдиному державному реєстрі судових рішень відсутній. Суддя, яка нібито в грудні минулого року підписала дане рішення, вже кілька років перебуває в декретній відпустці", - заявив директор "Офіс Лайн" .

"Починаючи з січня цього року банк повністю перестав платити нам за оренду приміщень. Думаю, це була цілеспрямована політика нових акціонерів банку, які вже тоді почали готувати план захоплення нашого будинку", - зазначив Іванченко.

За оцінками постраждалої сторони, вартість нерухомого майна становить кілька десятків мільйонів гривень.

За інформацією учасників фінансового ринку, в січні цього року новим співвласником "VAB банку" став Олег Бахматюк, який придбав контрольний пакет акцій установи.

 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!