У Льовочкіна кажуть, що Янукович не хоче собі замок

Четвер, 29 вересня 2011, 15:34

В Адміністрації президента України не планували і не планують створення державної резиденції в Підгорецькому замку у Львівській області.

"Статус Підгорецького замку, який є державним музеєм, залишається незмінним. Жодного доручення або розпорядження про створення в ньому державної резиденції президент України не давав", - повідомив керівник Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації адміністрації президента Денис Іванеско агентству "Інтерфакс-Україна".

Іванеско нагадав, що в січні 2011 року директор Львівської Національної галереї мистецтв Борис Возницький у листі до президента просив про надання державної підтримки реставрації Підгорецького замку.

Зокрема, Возницький пропонував створити на верхньому поверсі замка урядову резиденцію.

"Кошти на реставрацію перестали надходити при уряді Тимошенко. Роботи проводяться власними силами, іноді допомагають спонсори", - підкреслювалося в листі.

"Президент доручив Кабміну вжити заходи щодо підтримки музеїв і замків Львівщини, в тому числі, щодо фінансування реконструкції Підгорецького замку. Ідея створення урядової резиденції не була підтримана... Глава держави зацікавлений у збереженні та реконструкції Підгорецького замку як унікального об'єкта культурної спадщини Україна", - резюмував Іванеско.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!