Азаров навигадував собі планів на 5 років наперед

Вівторок, 27 вересня 2011, 17:46

Уряд підтримує розвиток науки та інноваційних технологій як основу розвитку економіки.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відкриття Міжнародного інноваційного форуму країн СНД -2011, повідомляє агентство УНІАН з посиланням на прес-службу уряду.

Він повідомив, що у 2011 році уряд прийняв досить амбіційну Програму розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності в Україні до 2015 року, яка буде реалізовуватися у два етапи.

За його словами, на першому етапі - 2011-2012 роки - впровадження програми уряд приділить увагу концентрації ресурсів на розвитку базових галузей економіки.

"Будуть створені так звані точки зростання, які стануть базою для інноваційного розвитку інших галузей", - зазначив прем'єр.

На другому етапі - 2013-2015 роки - уряд планує сконцентрувати ресурси у тих секторах, які "визначать обличчя економіки майбутнього нашої країни": космічна галузь, інформаційно-комунікаційні технології, біотехнології, нанотехнології, фармацевтика, медична техніка.

При цьому глава уряду наголосив, що на сьогодні є "всі умови і можливості, щоб вітчизняна техніка, особливо медична, діагностична, лікувальна, зайняла достойне місце у наших лікарнях, клініках, науково-дослідних центрах".

За словами Азарова, паралельно уряд буде реалізовувати Програму розвитку інноваційної інфраструктури.

"Уряд підтримує розвиток прикладної науки, в основу якої ввійдуть кращі досягнення національної фундаментальної науки", - наголосив він.

При цьому прем'єр зазначив, що в країні проводиться цілий ряд реформ в економіці у напрямку внутрішнього ринку і визначення чіткого вектору глобалізації, виходячи із бачення України як постіндустріальної держави.

"За ці 5 років ми повинні докорінно змінити нашу країну. Основну ставку ми повинні зробити на інтелект та інновації", - підкреслив Азаров.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!